Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pokémon karty+

Pokémon Karty

 
Nedávno se oděvila nová edice Black and White : Next Destinies. V Německu se této serie karet říká Shwarz and Weiss : ... . Seriál a i serie Black and White můžete vydět na Barrandově ( od serie Diamand a Perla až Black and White ).


 

 
Serie Black and White: Noble Victories je v Německém názvu Shwarz and Weiss: Königliche Siege. Noble Victories se vyslovuje Nobl Viktorís.

 
 

 
Reklama jste mohli vidět v TV:
Black and White: Noble Victories
video

 

 

 
Serie Black and White: Emerging Powers obsahuje dalších 25 druhů Pokémonů. Serie se v Německu jmenuje Schwarz and Weiss: Aufstreben der Mächtigen.

 


 
Reklama kterou jste mohli vidět v TV:
Black and White: Emering Powers
video
 


 
Serie Black and White je teprve druhou serie karet která je pojmenovaná podle současné serie seriálu Pokémon. Black and White se vyslovuje Blek and Wajt. Je spoustu Pokémonů kteří se vyskytli s pomocí serie Black and White poprvé v seriálu a na kartách poprvé.
Pokud je v balení Herní mince tak tato mince může nahradit Stadionoví odznak. S kamarádem/kamarádkou si o tu minci můžeš zahrát a pokud si myslíš že je ta mince tvoje a že pokud sí vyhraje on/ona tak to je zbytečné pokud tito vodí tak si s kamárádem/kamarádkou kup balíček např. Trainer Kit který můžeš vidět nahože a každý kaplatí polovinu a každý si vezme polovinu karet.

 
Reklama kterou jste mohli vidět v TV:
Black and White
video

Serie Call of Legends je prvá těch nejlegendnějších Pokémonů které jste v seriálu mohli vidět. V Německu je tato serie jmenuje Ruf der Legenden.
Serie HS Triumphant je poslední serie karet z kategorie HeartGold & SoulSilver. V Německu se tato serie jmenuje Hs Triumph.

 

 
Reklama kterou jste mohli vidět v TV:
HS Triumphant/ Střílející Pokémoni
video

 
Serie HS Undaunted obsahuje další skvělé Pokémony pokud rádi vyměnujete tak okolo 80% karet z této serie jsou nejlepší Pokémoni na kartách pro vyměnování.


 
Reklama kterou jste mohli vidět v TV:
HS Undaunted / Střílející Pokémoni
video

 
Serie karetní hry Pokémon TCG s jménem HS Unleashed je z roku 2010 ale ježtě jí můžete sehnat v
e-shopech. Tato serie je druhá související se serií karet HeartGold&SoulSilver.

Reklama kterou jste mohli vidět v TV:
HS Unleashed / Střílející Pokémoni
video
Serie HeartGold&SoulSiver je z roku 2010. Serie obsahuje 120 karet mezi ně patří například Wobbuffet (jeden z Pokémonů Tímu Raketáků).

 

Jestli chcete mít jednu z těchto karet a nemáte jí tak se podívejte do alba někoho jíného a hledejte tam na kartách tenhle znak:


 
Reklama kterou jste mohli vidět v TV:
HeartGold & SoulSiver / Střílející Pokémoni
video

 
Serie Platinum: Arceus má hodně zděratelů Pokemonu tato serie byla v obchodech na přelomu roku 2009 a 2010 a v roce 2009 ježtě byla stanice JETIX která ježtě seriál vysílala.

 
Pokud chcete mít jednu z karet z této serie nebo chcete vědět jestli jí náhodou nemáte tak hledejte u sebe v albu nebo někoho jiného na kartách tento znak:

 
Reklama kterou jste mohli vidět v TV:
Platinum: Arceus / Střílející Pokémoni
video

 
Serie Platinum: Supreme Victors obsahuje 150 karet hodně zbělatelů karet Pokemonů má karty z této série protože v roce 2009 kdy byly tito karty v obchodech byl seriál Pokémon: DaP Bojová Dimenze velmi oblíbený.

 
Pokud chcete si skontlolovat jestli náhodou nějakou kartu z této serie z roku 2009
nemáte nebo jí chcete mít tak se podívejte do svého alba nebo do alba někoho jiného
a můžeš jí za nějakou jinou vyměnit:
Televizní Spot na Pokémon TCG:
Platinum: Supreme Victors EN
video

 
Serie Platinum: Rising Rivals je druhá serie z kategorie Platinum Series. V této serie karet můžete najít i Pokémony přesně od trénerů jak je znáte.

 

 
Pokud chcete mít nebo si skontlolovat jestli nemáte kartu z této serie tak se podivejte na karty svoje nebo někoho jiného jestli tam není tento znak znamenalo byto že to je karta z této serie:

 

Reklama kterou jste mohli vidět v TV:
Platinum: Rising Rivals
video
Televizní Spot na Pokémon TCG:
Platinum: Rising Rivals EN
video

 
Serie Platinum obsahuje přesně 133 karet mezi ně patří např. Giratina, Palkia, Shaymin. Serie Platinum byla vydána v roce 2009.

 

 
Pokud chcete mít jednu či více těchto karet nebo se chcete podívat jestli jí náhodou nemáte tak hledejte na kartách tento znak:

 
Televizní spot na Pokémon TCG:
Platinum EN
video

 
Poslední serie karet Pokémon TCG s motivem Pokémon S10: Diamand a Perla s názvem Diamond and Pearl: Stormfront je ůprně poslední ze serie serií Diamond and Pearl.

 


 
Pokud chcete mít jednu či více těchto karet z této serie nebo si chcete potvrdit že je máte nebo nemáte tak hledejte na kartách například v albech tento znak:

 

 
Serie Diamond and Pearl: Legends Awakened obsahuje přesně 146 karet tato serie poprvé vyšle v roce 2008 je to předposlední serie karet Pokémon TCG s motivem Diamand a Perla.

 

 

 
Pokud chcete mít nebo si potvrdit jestli náhodou nemáte jednu z těchto karet tak hledejte na kartách tento znak:

 
Televizní Spot na Pokémon TCG:
Diamond and Pearl: Legends Awarener EN - Ztlumený zvuk
video
 

 
Serie Diamond and Pearl: Majestic Dawn obsahuje přesně 100 karet a serie vyšla v roce 2008 tato serie je šestá související s Pokémon S10 Diamand a Perla a i se serie Pokémon S11 Bojová dimenze. A navíc obsahuje všechny vývojové stádia Eevee.

 


 
Pokud chcete mít kartu z této serie nebo chcete vědět jestli jí náhodou nemátete tak hledejte na kartách tento znak u sebe v albu nebo v albu někoho jiného v albu:

 
Televizní spot na Pokémon TCG:
Diamond and Pearl: Majestic Dawn EN
video

Serie Diamond and Pearl: Great Encounters obsahuje přesně 106 karet mezi ně patří za Pokémony například Dialga a nebo i Palkia serie byla poprvé vydána v roce 2008.

 

Pokud chcete mít jednu z těchto karet nebo si chcete ověžit jestli jí náhodou nemáte tak hledejte na kartách tento znak:

 
Televizní spot na Pokémon TCG:
Diamond and Pearl: Great Encounters EN
video

 
Serie Diamond and Pearl: Secret Wonders obsahuje přesně 132 karet mezi ně patří například Pokémoni jako je legandální Entei, ohniví Charizald nebo i vývoj Pikachu přesněji Raichu.

 

 
Pokud chcete mít jednu z těchto karet nebo si chcete ověžit jestli jí náhodou nemáte tak hledejte na kartách tento znak:
 

 
Televizní spot na Pokémon TCG:
Dianond and Pearl: Secret Wonders EN
video

Serie Diamond and Pearl: Mysterious Treasures obsahuje přesně 124 karet tato serie Pokémoních karet je z roku 2007 a je první serie karet Pokémon TCG navazující na serie karet Diamond a Pearl.

 

 

 
Pokud chcete mít jednu či více karet nebo si chcete potvrdit jestli náhodou nemáte kartu z této serie tak hledejte na kartách ve svém albu nebo v albu někoho jiného tento znak:

 
Pokémoní Trenérské Hrací Karty aneb Pokémon TCG:
Diamond and Pearl: Mysterious Treasures

 


 

 
Serie Diamond and Pearl je jako první serie ze všech serií pojmenována podle serie seriálu Pokémon S10 Diamand a Perla anglicky Diamond and Pearl a jako první ze serií karet na ní navazuje. Serie obsahuje přesně 120 karet. Desátou serii Pokemonu Diamand a Perla jste mohli vidět jako první na JETIXu a později na TV Prima a ježte později na TV Barrandov.

 

 

 
Televizní spot na Pokémon TCG:
Diamond and Pearl EN
video

 
Televizní spot na Pokémon TCG:
Diament i Perl
a více starších Koleccí TCG Pokémon Karet zde uvidíš již brzy!
 
 

Rybičky - Pozor ne ty z Disney Channel

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< leden / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 95047
Měsíc: 1295
Den: 23