Jdi na obsah Jdi na menu
 


Odznaky,symboly a stuhy

Odznaky,symboly a stuhy:

Odznaky

Odznaky získáte za výhru v každém stadionu,pokud nevyhrajete,můžete to zkusit jindy. Když máte všechny odznaky z nějaké ligy(např. z Unovské),tak se do ní můžete přihlásit. Odznakům jsou podobné symboly,o kterých napíšu později. Odznaky předávají trenéři stadionu,kterým se můžete také stát.

Kanto

Pomerančové ostrovy

Johto

Hoenn

Sinnoh

Unova

 

 

Symboly

Symboly získáte když vyhrajete z Battle Frontierem. Symbolů je hodně,ale pořád jich je z těhlech tří věcí nejmíň. Nejsou moc hezké,jen stříbrné a zlaté,tohle by se mohlo líbit asi jen sběratelům pokladů. Na každém symbolu je nějaký obrázek,takový zvláštní - diamant,kříž.

Hoenn/Kanto

 

 

Stuhy


Stuhy získáte v soutěži,získávají je většinou koordinítoři,v soutěžích se jedná především o krásu. Kdybych měl porovnat jestli je těžší zápasení než soutěžení tak bych odpověděl tak na stejno. V zápasech na stadionech to je o trénování,rychlosti a síle,v soutěžení se většinou jedná o krásu,nebo půvab. Stuhy sbírá např. jedna z hlavních postav Dawn. Stuh je nejvíc ze všech,nějaké jsou takové obyčejné,a některé krásné.

Fallarbor Town RibbonVerdanturf Town RibbonLilycove City RibbonPurika Island RibbonPacifidlog Town RibbonHoenn RibbonHoenn RibbonRubello Town RibbonHoenn RibbonHoenn RibbonHoenn RibbonHoenn RibbonRubello Town RibbonHoenn RibbonHoenn RibbonSaffron City RibbonSilver Town RibbonChrysanthemum Island RibbonGardenia Town RibbonMulberry Town RibbonKanto RibbonJohto Ribbon 1Johto Ribbon 2Johto Ribbon Sinnoh RibbonJubilife RibbonSinnoh RibbonSinnoh RibbonSinnoh RibbonFloaroma Town RibbonAqua RibbonCelestic Town RibbonChocovine Town RibbonSolaceon Town RibbonKawarke Town RibbonLilypad Town Ribbon

 
 

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< červenec / 2021 >>


Statistiky

Online: 1
Celkem: 98465
Měsíc: 855
Den: 18